Panoramatické fotky
Kliknutím nižšie otvoríte panoramatickú fotku
panorama reality bbpanorama reality bbpanorama reality bbpanorama reality bbpanorama reality bbpanorama reality bb
Popis nehnuteľnosti

V Banskej Bystrici, časť Radvaň, na Radvanskej ulici, ponúkame do prenájmu 1 izbový, zariadený byt po celkovej rekonštrukcii s rozlohou 32 m2 bez balkóna /loggie/. Byt je na 4. poschodí 8 poschodového zatepleného panelového obytného domu s novým väčším výťahom, je po celkovej rekonštrukcii, veľmi pekný, okná sú situované do vnútrobloku, takže nie je žiadny hluk z ulice. Prenájom je prednostne určený pre 1 maximálne pre 2 osoby so slušným správaním, nefajčiari, bez detí, bez zvierat. Nájom vo výške 500 €/mesačne spolu s energiami na 1- 2 osoby je splatný do 1. dňa v mesiaci na mesiac nadchádzajúci. Požadovaný depozit je vo výške 1 mesačného nájmu.

  • V PRÍPADE KRÁTKODOBÉHO NÁJMU SÚ CENY DOHODOU

V prenajímanom byte zostáva k dispozícii pračka, zakázková rohová linka so vstavaným sporákom a plynovou varnou doskou, digestor, mikrovlnka, rýchlovarná konvica, sklenený jedálenský stôl so štyrmi stoličkami, sedačka v kuchyni, manželská dvojposteľ, roldor skriňa. Televízor nie je, ale tv signál a internetová prípojka sú k dispozícii. Daná lokalita je veľmi výhodná svojou polohou, kde sa nachádzajú všetky súčasti občianskej vybavenosti, škola, obchody, hypermarket Tesco / Kaufland, zastávky MHD, dostatok parkovacích miest... . Nájom je možný od: dohoda.

  • TENTO BYT JE MOŽNÉ PRENAJAŤ AJ KRÁTKODOBO.
  • AK CESTUJETE DO BANSKEJ BYSTRICE, SÚKROMNE ČI SLUŽOBNE A PREFERUJETE UBYTOVANIE NA SÚKROMÍ, JE MOŽNÉ VYUŽIŤ TENTO PRENÁJOM.
  • ROVNAKO JE TENTO PRENÁJOM VHODNÝ PRE OSOBY, KTORÉ MAJÚ V BANSKEJ BYSTRICI PRÁCU NA KRÁTKU DOBU. MESIAC, DVA, .. .

BYT JE DO 31. MARCA 2023 OBSADENÝ

Ceny dohodou

Informácie o tejto ponuke id: #105
1-izbový byt, Banská Bystrica, Radvanská [105]
Drahoslav Denkóci | Realitný maklér

Drahoslav Denkóci

Realitný maklér
Tel.:      +421 904 33 99 77
Tel.:      +421 905 33 99 77
Skype:  djdado2222
Email:   1realbb@gmail.com