Popis nehnuteľnosti

Banská Bystrica časť Laskomer - ZÁHRADA S CHATKOU

V obľúbenej záhradkárskej a rekreačnej lokalite Laskomerská dolina, vzdialenej pár minút autom od centra Banskej Bystrice ponúkame na predaj záhradu v miernom svahu ( 376 m2) s chatkou, ktorá sa nachádza pod úrovňou prístupovej obecnej asfaltovej komunikácie.

Pozemok – rozloha 397 m2, slnečný, mierne svahovitý, spodná časť zatrávnená, inak ovocné stromy a bežná výsadba. Časť pri chatke je spevnená a využívaná ako terasa na sedenie, grilovanie,.. Pozemok je celý oplotený.

Chatka - na betónovom základe s pôdorysom 21 m2 má dve nadzemné podlažia a podkrovie. Spodné podlažie je na úrovni terasy so vstupom do chatky, je tu menšia kuchynka, jedálenská časť, sprchovací kút, samostatné wc, schodisko ktorým sa ide na vyššie podlažie, kde je ďalší vstup do chatky /zboku/, chodbička, spálňa, krytý balkón orientovaný na záhradu a ďaľšie schody do podkrovia, kde je len jedna menšia miestnosť momentálne určená na spanie. Základ a obvodové múry prízemia sú betónové, ostatok drevostavba.

IS – elektrina 220/380V, voda z obecného vodovodu /vodomer/, k dispozícii vlastná úžitková voda, odpad-žumpa. Kúrenie a príprava teplej vody elektrické, samozrejme zmena možná.

Vynikajúce prostredie na relax, pokojné trávenie víkendov, po úpravách vhodné aj na dlhodobé bývanie.

Informácie o tejto ponuke id: #547
Záhrada s chatkou, Banská Bystrica, Laskomerská [547]
Drahoslav Denkóci | Realitný maklér

Drahoslav Denkóci

Realitný maklér
Tel.:      +421 904 33 99 77
Tel.:      +421 905 33 99 77
Skype:  djdado2222
Email:   1realbb@gmail.com