Panoramatické fotky
Kliknutím nižšie otvoríte panoramatickú fotku
panorama reality bbpanorama reality bbpanorama reality bbpanorama reality bbpanorama reality bbpanorama reality bbpanorama reality bbpanorama reality bbpanorama reality bb
Popis nehnuteľnosti

3 izbový byt, Banská Bystrica, Starohorská.   V Banskej Bystrici na ulici Starohorská (sídlisko Sásová), ponúkame exkluzívne na predaj slnečný 3 izbový byt s plochou 69 m2, typ VNKS s krásnym výhľadom na 4. poschodí zatepleného panelového obytného domu s výťahom.

Byt je po čiastočnej rekonštrukcii, plastové okná, lamino podlahy v chodbe a izbách, v kúpeľni a wc je dlažba. Steny sú stierkované v celom byte, plus vo wc a v kúpeľni je obklad. Kuchynská linka je so vstavanými spotrebičmi, elektrická rúra, plynová varná doska, podskrinkový digestor a umývačka, ktorej ponechanie je na dohode. Vstupné dvere sú bezpečnostné, interiérové dvere pôvodné funkčné, na obývačke dvojkrídlové, na wc a kúpeľni nové s obložkovými zárubňami. Kúpeľňa je samostatná s rohovou vaňou, umývadlom a inštaláciou na pračku. V izbách a kuchyni sú radiátory s pomerovými meračmi tepla a termostatickými hlavicami. Elektrické rozvody sú pôvodné, plne funkčné, nové sú na prívode do kuchyne a nová je aj ističová skrinka. Príslušenstvom bytu je presklená loggia v kuchyni a pivnica v suteréne obytného domu. Náklady sú cca 140.-€ur + inkaso na trvalé bývanie pre dve osoby.

Najvýhodnejšiu formu financovania tejto nehnuteľnosti Vám bezplatne pripraví spolupracujúci finančný poradca, ktorý zároveň zaistí administratívu v súčinnosti s Vami zvolenou bankou, zabezpečíme podklady pre znalca a samozrejme Vám zabezpečíme zavkladovanie záložných a kúpnych zmlúv na príslušnom katastrálnom úrade.

Informácie o tejto ponuke id: #509
3-izbový byt, Banská Bystrica, Starohorská [509]
Drahoslav Denkóci | Realitný maklér

Drahoslav Denkóci

Realitný maklér
Tel.:      +421 904 33 99 77
Tel.:      +421 905 33 99 77
Skype:  djdado2222
Email:   1realbb@gmail.com