TESTA

Napísali o nás

  • Na trhu je množstvo realitných kancelárií, každá s iným systémom práce, s iným balíkom služieb, s iným prístupom ku klientom. Ťažko sa v nich orientovať, dôležité nenaletieť.  Ak ste s našou prácou a prístupom boli spokojní, alebo máte pripomienky prosím napíšte nám o tom. Na odoslanie svojej správy použite prosím mailový formulár v menu „KONTAKT“

Vďaka a ešte väčšia za pozitívne odporúčania Vašim známym.

  • (Ospravedlňujeme sa, že neuvidíte hneď po pridaní Váš príspevok, ten sa ukáže najneskôr ďaľší deň. Nie je to kvôli ich triedeniu, ale len ako ochrana proti mimoriadne vysokému počtu spamov a hack útokov na web stránku. Vďaka)
  • Nazdar Drahoš, chcem sa Ti aj touto cestou poďakovať za spoluprácu ohľadom zabezpečenia predmetného bytu (Rudohorská). Náhoda chcela že sme došli do kontaktu a pre mňa to bola naozaj priaznivá náhoda.Vážim si Tvoj profesionálny prístup, pripravenosť a znalosť v danej oblasti. Na akomkoľvek úrade alebo inštitúcii kde sme spoločne vybavovali dokumenty si bol pripravený, papiere boli v poriadku a všetko šlo vcelku rýchlo vrátane Rozhodnutia OU B.B. – katastrálny odbor. Toho času je brat už presťahovaný a dúfam že bude spokojný. Želám Ti Drahoš všetko dobré a nech sa Ti darí.Keď budeš mať niekedy chuť na pivo tak sa ozvi, rád sa pridám. Pozdravujem Ťa Jaro F.
  • Touto cestou bu som sa chcela veľmi pekne poďakovať p. Denkócimu, ktorého som oslovila a zverila mu do rúk všetky záležitosti spojené s predajom môjho bytu v Banskej Bystrici. p. Denkóci je nielen skutočný odborník v oblasti, v ktorej pôsobí, ktorý má dlhoročné skúsenosti s realitami, ale je aj priateľský človek ochotný kedykoľvek so všetkým pomôcť. Ďakujem mu za jeho odbornosť vo všetkých úradných zaležitostiach ,profesionalitu, trpezlivosť, serióznosť a ústretovosť. Silvia Gallová, Banská Bystrica, 03/2018  A v budúcnosti by som určite odporúčala svojim známym alebo príbuzným osloviť realitnú kanceláriu 5S-DADO reality ( 1real.sk ), s ktorou som bola maximálne spokojná.

  • Chcem sa velmi podakovat Panovi Drahoslavovi za predanie mojho bytu vo Zvolene-Zahonok. Jeho realitku/spolupracu odporucam na 100%. Zijem v zahranici a preto som si nemohla dovolit behat hore dole. Zverila som vsetko do ruk Panovi Drahoslavovi (a to som ho vobec nepoznala) a musim povedat ze spolupraca ci uz mailom, sms, telefonom bola fantasticka. Vsetko mi bolo vysvetlene do uplnej bodky az do posledneho konca. Komunikacia perfektna ci cez den ci v noci vzdy som dostala rychlu a rozumnu odpoved. Vzdy som bola o vsetkom oboznamena a tiez mi Pan Drahoslav vela poradil co sa tyka predaja. Pan Dado Drahoslav je profesionalny, trpezlivy, pokojny a priatelsky. Dakujem.   Zuzana Ivancikova-Rosser 17. január 2017, 21:30