TESTA

NAPÍSALI O NÁS

 • Na trhu je množstvo realitných kancelárií, každá s iným systémom práce, s iným balíkom služieb, s iným prístupom ku klientom. Ťažko sa v nich orientovať, dôležité je nenaletieť.  Ak ste s našou prácou a prístupom boli spokojní, alebo máte pripomienky prosím napíšte nám o tom. Na odoslanie svojej správy použite prosím mailový formulár v menu „KONTAKT“, prípadne pošlite mail na 1realbb@gmail.com

Vďaka,  a ešte väčšia za pozitívne odporúčania Vašim známym.

(Ospravedlňujeme sa, že neuvidíte hneď po pridaní Váš príspevok, ten sa ukáže najneskôr ďaľší deň. Nie je to kvôli ich triedeniu, ale len ako ochrana proti mimoriadne vysokému počtu spamov a hack útokov na web stránku. Vďaka)

 

 • Touto cestou  chcem prejaviť veľkú vďaku  p. Denkócimu za pomoc, ktorú nám poskytol pri  predaji rodinnej nehnuteľnosti. Pán Denkóci je odborník vo svojej oblasti na vysokej profesionálnej úrovni. Všetky dokumenty, zmluvy, nám vždy perfektne pripravil a podrobne vysvetlil.
  Vždy ochotne a hlavne odborne odpovedal na naše otázky, mailom, sms, telefonátom  hocikedy, kedy sme ho o to požiadali. Okrem  vysokej profesionality si dovolím u p. Denkóciho vyzdvihnúť  aj  jeho   ľudskosť, ústretovosť a trpezlivosť, a preto jeho služby vrele odporúčam. Verím že to nebola naša posledná spolupráca a v prípade potreby opäť s radosťou využijem jeho služby. Mária M.

   

 • V dvoch obchodných transakciách týkajúcich sa predaja a nákupu nemovitostí som využil služby realitného poradcu pána Denkóciho z realitnej kancelárie 5S-DADO s.r.o. ( 1real) v Banskej Bystrici. S jeho pracou som bol veľmi spokojný. Správal sa ako ozajstný odborník a znalec v oblasti realitného trhu. Promptne a s rozvahou riešil všetky vzniknuté problémy. Takto si predstavujem prácu realitného poradcu.
  Ing. Jan Genserek
 • Pozdravujeme Vás p. Denkóci .
  Tešíme sa z toho, že sme predchádzajúci rok 2019 mali možnosť stráviť nejaký čas s Vami. Ani sme netušili, že sa uskutočnia niektoré veci, že budeme riešiť bytovú otázku a že sa stretneme. Ale taký je život.  My sme urobili radosť nášmu synovi a Vy Ste nám robili úžasného partnera. Jednak profesionálnym poradenstvom, čo sa v dnešnej dobe už asi vyžaduje, pokiaľ chce byť človek úspešný. Lenže my sme sa s Vami cítili nie ako obchodní partneri, ale ako ľudia, ktorí majú v situácii, v ktorej sa ocitli  prvý krát úžasného ľudského človeka, ktorý nezištne radí a pomáha.To sme mali veľké šťastie. Chceme Vám preto poďakovať a zaželať veľa dobrého zdravíčka, pohody a radostí v tomto novom roku. Tešíme sa , ak budeme mať príležitosť sa znovu osobne stretnúť. Peter a Dušana Bučkovci.
 • Dakujem p. Denkocimu za sprostredkovanie predaja nehnutelnosti. Ocenujem jeho profesionalny a ludsky pristup. P. Denkoci ma moju 100% doveru a preto som cez neho realizovala predaj 3 nehnutelnosti. Dakujem a prajem vela pracovnych a osobnych uspechov. S pozdravom A. Patrovicova
 • In the process of buying or selling? I would strongly recommend Drahoslav Denkoci 1real.sk!  We had great, friendly service from Dado… he very professionally participated in the sale of our Cottage.  We were not in Slovakia at time of sale but this was no problem for Dado. He  knows the market and understands how to take the stress out of selling.  For us, he expertly dealt with everything, all viewings, meetings, arrangements and even organised the necessary legal proceedings to banks, lawyers, land registry, Tax, and electricity etc.  Stress free and very accommodating… Highly recommend! M. & J. (Scotland)- April 2019.
  (Pre proces nákupu alebo predaja? Dôrazne odporúčam Drahoslava Denkóciho 1real.sk! Mali sme skvelé, priateľské vzťahy a služby od Dado … veľmi profesionálne sa podieľal na predaji našej chaty. V čase predaja sme neboli na Slovensku, ale pre Dada to nebol žiadny problém. Pozná trh a chápe, aký sme mali  stres z predaja. Pre nás sa odborne zaoberal všetkým, všetkými prehliadkami, stretnutiami, dojednaniami a dokonca pripravil potrebné úradné konania s bankami, ďaľšími právnikmi, katastrom nehnuteľností, daňovým konaním a elektrárňami atď. Bez stresu a veľmi ústretový … Veľmi odporúčam! M. & J. (Scotland) – apríl 2019.)
 • Jag vill tacka herr Denkóci för hans enorma hjälp med att sälja en lägenhet i Bratislava. Eftersom jag bodde utomlands var försäljningen av en lägenhet i Slovakien en utmanande sak för mig i alla avseenden. Herr Denkóci tog den här uppgiften med absolut professionalism, alla officiella frågor ägde rum utan problem. Herr Denkóci är en professionell och man med vilken det är ett nöje att samarbeta. Om du letar efter professionalism, vänlighet, vilja, erfarenhet och mänsklighet, se inte, du hittade det bara. Stort tack till Maria N. (Sverige)         
  Chcela by som sa poďakovať pánovi Denkócimu za obrovskú pomoc pri predaji bytu v Bratislave. Keďže žijem v zahraničí, predaj bytu na Slovensku bol pre mňa po všetkých stránkach náročná záležitosť. Pán Denkóci sa tejto úlohy ujal s absolútnou profesionalitou, všetky úradné záležitosti prebehli bez akýchkoľvek problémov. Pán Denkóci je Profesionál a Človek, s ktorým je radosť spolupracovať. V prípade, že hľadáte profesionalitu, ústretovosť, ochotu, skúsenosti a ľudskosť, tak už nehľadajte, práve ste našli. S veľkou vďakou Maria N. (Švédske kráľovstvo)
 • Nazdar Drahoš, chcem sa Ti aj touto cestou poďakovať za spoluprácu ohľadom zabezpečenia predmetného bytu (Rudohorská). Náhoda chcela že sme došli do kontaktu a pre mňa to bola naozaj priaznivá náhoda.Vážim si Tvoj profesionálny prístup, pripravenosť a znalosť v danej oblasti. Na akomkoľvek úrade alebo inštitúcii kde sme spoločne vybavovali dokumenty si bol pripravený, papiere boli v poriadku a všetko šlo vcelku rýchlo vrátane Rozhodnutia OU B.B. – katastrálny odbor. Toho času je brat už presťahovaný a dúfam že bude spokojný. Želám Ti Drahoš všetko dobré a nech sa Ti darí.Keď budeš mať niekedy chuť na pivo tak sa ozvi, rád sa pridám. Pozdravujem Ťa Jaro F.
 • Touto cestou bu som sa chcela veľmi pekne poďakovať p. Denkócimu, ktorého som oslovila a zverila mu do rúk všetky záležitosti spojené s predajom môjho bytu v Banskej Bystrici. p. Denkóci je nielen skutočný odborník v oblasti, v ktorej pôsobí, ktorý má dlhoročné skúsenosti s realitami, ale je aj priateľský človek ochotný kedykoľvek so všetkým pomôcť. Ďakujem mu za jeho odbornosť vo všetkých úradných zaležitostiach ,profesionalitu, trpezlivosť, serióznosť a ústretovosť. Silvia Gallová, Nemecko/Banská Bystrica, 03/2018  A v budúcnosti by som určite odporúčala svojim známym alebo príbuzným osloviť realitnú kanceláriu 5S-DADO reality ( 1real.sk ), s ktorou som bola maximálne spokojná.

 • Chcem sa velmi podakovat Panovi Drahoslavovi za predanie mojho bytu vo Zvolene-Zahonok. Jeho realitku/spolupracu odporucam na 100%. Zijem v zahranici a preto som si nemohla dovolit behat hore dole. Zverila som vsetko do ruk Panovi Drahoslavovi (a to som ho vobec nepoznala) a musim povedat ze spolupraca ci uz mailom, sms, telefonom bola fantasticka. Vsetko mi bolo vysvetlene do uplnej bodky az do posledneho konca. Komunikacia perfektna ci cez den ci v noci vzdy som dostala rychlu a rozumnu odpoved. Vzdy som bola o vsetkom oboznamena a tiez mi Pan Drahoslav vela poradil co sa tyka predaja. Pan Dado Drahoslav je profesionalny, trpezlivy, pokojny a priatelsky. Dakujem.   Zuzana Ivancikova-Rosser /GB/ 17. január 2017, 21:30    
 • Predaj a kúpa nehnuteľnosti je vážnym krokom pre každého, pretože ceny nehnuteľností sa pohybujú v desaťtisícoch, státisícoch, ale aj miliónoch eur a preto je na mieste zachovať čo najvyššiu opatrnosť. Veľmi dôležité je vedieť selektovať informácie na internete, či „zaručené info“ od známych. Najrozumnejšie je pritom spolupracovať so skúsenými realitnými maklérmi (veľa reklamy, či veľa ponúk na ich webe – často neaktuálnych neznamená vysokú odbornosť), ktorí ovládajú princípy prevodu a zrealizovania bezpečnej kúpy alebo predaja nehnuteľnosti. Ako vlastne prebieha prevod vlastníckeho práva k nehnuteľnosti?
  Kúpa nehnuteľnosti sa realizuje na základe kúpnej zmluvy, no samotný podpis kúpnej zmluvy ešte neznamená nadobudnutie vlastníckeho práva. V zmysle platnej legislatívy totiž platí, že pri zmluvnom prevode vlastníckeho práva k nehnuteľnosti sa samotné vlastnícke právo nenadobúda momentom podpisu zmluvy, kedy dochádza k obligačným účinkom prevodu, ale až vkladom vlastníckeho práva do katastra nehnuteľností, kedy nastávajú vecno-právne účinky prevodu. Inak povedané, kupujúci sa stáva vlastníkom kupovanej nehnuteľnosti až vtedy, keď príslušný okresný úrad, konkrétne katastrálny odbor povolí vklad vlastníckeho práva do katastra nehnuteľností.
  Úhrada kúpnej ceny – čo sa týka praxe, možno sa stretnúť s rôznymi spôsobmi, ako uhradiť kúpnu cenu za prevod nehnuteľnosti. Zo strany kupujúceho však niektoré spôsoby úhrady kúpnej ceny predstavujú riziko a iné naopak poskytujú značnú mieru ochrany:
  – platbu z hypotekárneho úveru,
  – platbu hotovosťou,
  – platbu vkladom na účet,
  – platbu z vinkulovaného bankového účtu,
  – platbu z notárskej alebo inej úschovy,
  – platbu prevodom na účet,
  – alebo kombináciou týchto možností.
  Zverte sa do rúk odborníkom, ktorí tomu rozumejú, ktorí vám fundovane poradia a tým minimalizujte riziká. Tu šetriť nie je práve najrozumnejšie. To že sused šťastnou náhodou predal či kúpil sám neznamená že sa to podarí aj Vám. Ušetriť pár eur a prísť o desaťtisíce, alebo nehnuteľnosť…., zvážte čo je lepšie.

 

There are no comments yet.

Reply

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.