TESTA

Napísali o nás

  • Na trhu je množstvo realitných kancelárií, každá s iným systémom práce, s iným balíkom služieb, s iným prístupom ku klientom. Ťažko sa v nich orientovať, dôležité nenaletieť.  Ak ste s našou prácou a prístupom boli spokojní, alebo máte pripomienky prosím napíšte nám o tom. Na odoslanie svojej správy použite prosím mailový formulár v menu „KONTAKT“

Vďaka a ešte väčšia za pozitívne odporúčania Vašim známym.

(Ospravedlňujeme sa, že neuvidíte hneď po pridaní Váš príspevok, ten sa ukáže najneskôr ďaľší deň. Nie je to kvôli ich triedeniu, ale len ako ochrana proti mimoriadne vysokému počtu spamov a hack útokov na web stránku. Vďaka)

 

  • Chcela by som sa poďakovať pánovi Denkócimu za obrovskú pomoc pri predaji bytu v Bratislave. Keďže žijem v zahraničí, predaj bytu na Slovensku bol pre mňa po všetkých stránkach náročná záležitosť. Pán Denkóci sa tejto úlohy ujal s absolútnou profesionalitou, všetky úradné záležitosti prebehli bez akýchkoľvek problémov. Pán Denkóci je Profesionál a Človek, s ktorým je radosť spolupracovať. V prípade, že hľadáte profesionalitu, ústretovosť, ochotu, skúsenosti a ľudskosť, tak už nehľadajte, práve ste našli. S veľkou vďakou Maria N.
  • Nazdar Drahoš, chcem sa Ti aj touto cestou poďakovať za spoluprácu ohľadom zabezpečenia predmetného bytu (Rudohorská). Náhoda chcela že sme došli do kontaktu a pre mňa to bola naozaj priaznivá náhoda.Vážim si Tvoj profesionálny prístup, pripravenosť a znalosť v danej oblasti. Na akomkoľvek úrade alebo inštitúcii kde sme spoločne vybavovali dokumenty si bol pripravený, papiere boli v poriadku a všetko šlo vcelku rýchlo vrátane Rozhodnutia OU B.B. – katastrálny odbor. Toho času je brat už presťahovaný a dúfam že bude spokojný. Želám Ti Drahoš všetko dobré a nech sa Ti darí.Keď budeš mať niekedy chuť na pivo tak sa ozvi, rád sa pridám. Pozdravujem Ťa Jaro F.
  • Touto cestou bu som sa chcela veľmi pekne poďakovať p. Denkócimu, ktorého som oslovila a zverila mu do rúk všetky záležitosti spojené s predajom môjho bytu v Banskej Bystrici. p. Denkóci je nielen skutočný odborník v oblasti, v ktorej pôsobí, ktorý má dlhoročné skúsenosti s realitami, ale je aj priateľský človek ochotný kedykoľvek so všetkým pomôcť. Ďakujem mu za jeho odbornosť vo všetkých úradných zaležitostiach ,profesionalitu, trpezlivosť, serióznosť a ústretovosť. Silvia Gallová, Banská Bystrica, 03/2018  A v budúcnosti by som určite odporúčala svojim známym alebo príbuzným osloviť realitnú kanceláriu 5S-DADO reality ( 1real.sk ), s ktorou som bola maximálne spokojná.

  • Chcem sa velmi podakovat Panovi Drahoslavovi za predanie mojho bytu vo Zvolene-Zahonok. Jeho realitku/spolupracu odporucam na 100%. Zijem v zahranici a preto som si nemohla dovolit behat hore dole. Zverila som vsetko do ruk Panovi Drahoslavovi (a to som ho vobec nepoznala) a musim povedat ze spolupraca ci uz mailom, sms, telefonom bola fantasticka. Vsetko mi bolo vysvetlene do uplnej bodky az do posledneho konca. Komunikacia perfektna ci cez den ci v noci vzdy som dostala rychlu a rozumnu odpoved. Vzdy som bola o vsetkom oboznamena a tiez mi Pan Drahoslav vela poradil co sa tyka predaja. Pan Dado Drahoslav je profesionalny, trpezlivy, pokojny a priatelsky. Dakujem.   Zuzana Ivancikova-Rosser 17. január 2017, 21:30